Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
adydep

S-a mai dus un coleg...

Recommended Posts

Dumnezeu să-l odihnească!

Un bun teoretician, dublat de un şi de un mai bun practician în domeniu.

Dar mai ales, un om cu un caracter nobil.

Restul cuvintelor, se pare că sunt de prisos.

Ieri, un anume @VAXs-a inregistrat pe un alt forum romanesc.

link sters de admin

N-o fi auzit ca l-a dat mort Felix din Mârlăneşti. 

Edited by No-Name
Reclama gratis

si daca se inregistra ''un anume'' Edison ce insemna?

Apropo, de ce mi-a fost stearsa postarea referitoare la disparitia de pe forum a lui Vax? nu cred ca am scris nimic deplasat cind am amintit de faptul ca exact dumnealui a spus ca are probleme de sanatate si a stat adesea prin spitale sau ca avea pareri proaste despre medici si se trata dupa parerile proprii! chestiuni pe care domnia sa le-a afirmat nu o data!

Edited by Marele Savant

Acum 39 minute, Marele Savant a spus:

si daca se inregistra ''un anume'' Edison ce insemna?

Apropo, de ce mi-a fost stearsa postarea referitoare la disparitia de pe forum a lui Vax? nu cred ca am scris nimic deplasat cind am amintit de faptul ca exact dumnealui a spus ca are probleme de sanatate si a stat adesea prin spitale sau ca avea pareri proaste despre medici si se trata dupa parerile proprii! chestiuni pe care domnia sa le-a afirmat nu o data!

Nu a sters nimeni nimic,postarea e pe topicul celalalt 

Acum 21 ore, Marele Savant a spus:

din ce imi amintesc, dl. VAX avea ceva probleme de sanatate si a spus ca a stat perioade mari in spital. daca ne amintim si de faptul ca avea pareri foarte proaste despre medici si se trata dupa retete proprii, nu este exclusa nici varianta pesimista!

D-l VAX nu mai e printre noi. Mostenirea dumnealui nu e inteleasa de cine a ramas. Si nici micile animalute pe care le iubea. 

De unde stii? La fel ai spus si despre Gauss, si sunt convins ca Florin ( Gauss ) este bine merci. Doar el cu degetele lui a scris ca o sa plece ( in alta tara ).

Va faceti prea multe probleme. Omul a spus ca va lipsi de pe forum o perioada mai indelungata.

A spus foarte clar ca a mai avut pauze lungi de vreun an...si apoi a revenit.

Voi observaţi un lucru?Aici se discută în stilul pensionarilor,care atunci când se întâlnesc,vorbesc numa' de morţi.În stilul "Ai auzit mă?A murit şi X-ulică"...Eu vreau să cred că aici majoritatea  e tânără...

Edited by BRANCA

Mie mi se pare că majoritatea userilor (activi) Elforum, sunt trecuţi de prima tinereţe...şi nu zic că nu mai există pasiunea electronicii la tineretul de azi, dar faptul că s-au născut cu smartfonu în mână şi internetul direct pe TV îi face pe mulţi să abordeze direct Arduino, microcontrollere, chestii prefabricate şi care necesită ceva soft şi câteva conexiuni.Când văd ce de aberaţii se postează pe YouTube, îmi vine să urlu...

Edited by validae

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines