Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Lucruri interesante


Postări Recomandate

La 18.03.2020 la 8:34, bogdan91 a spus:

pret pentru tot?

500 lei tinand cont ca au peste 50 de kg. Sunt cel putin 10 autotransformatoare toroidale si 2 ori mai multe E+I.

La 17.03.2020 la 23:11, Robert22 a spus:

Salut,as fi interesat de 2 bucati radiatoare cu ventilator daca se da la bucata.

Sunt de la 500W la 10.000W, radiatoarele sunt montate pe placi cu ventilator. Detalii la 0722506910. Pentru pret conteaza greutatea pe care trebuie sa o platesc pentru transport!

Editat de Toni Marginean
Link spre comentariu

Gandesc ca nu se poate sa nu mai fie inca 2-3 bucuresteni interesati de autotransformatoare (pt reglaj surse) incat sa facem un grup sa merite acoperirea costului transportului.

Link spre comentariu

Acum 20 ani spargeam o banca pt asa ceva! Acum fac un montaj pe luna, cuplat cu corona mai astept sa vad cine mai este interesat din Buc. Eventual cineva interesat de radiatoare, mie mi s-a ars autotraful si mi-ar prinde bine altul.

Link spre comentariu

Citat:"sunt de la 500w la 10000w radiatoarele montate pe placi si cu ventilator".S-a reinventat roata sau s-a modificat wattul?Cred ca ati gresit ordinul de marime.Iar pretul puteti sa-l puneti si adaugati simplu cate kg are.Automat isi da lumea seama de costul transportului.Aceiasi chestie cu autotrafurile,ma refer la pret.

Link spre comentariu
Acum 41 minute, BRANCA a spus:

Citat:"sunt de la 500w la 10000w radiatoarele montate pe placi si cu ventilator".S-a reinventat roata sau s-a modificat wattul?Cred ca ati gresit ordinul de marime.Iar pretul puteti sa-l puneti si adaugati simplu cate kg are.Automat isi da lumea seama de costul transportului.Aceiasi chestie cu autotrafurile,ma refer la pret.

Nu vreau sa polemizez cu dvs. dar credeam ca s-a inteles ca AVR-urile din care provin placile sunt cuprinse in plaja de putere specificata!

:rade:

Link spre comentariu
Acum 45 minute, yo2mhj a spus:

As fi interesat de asa ceva,un pachet,adica,va rog un pret...eventual discutam pe MP,multumesc!

Acel pachet, plus bonusuri, cu taxele poștale incluse a fost de 100 lei. Continutul poate diferi funcție de ce mai este disponibil. Oricum nu trimit decât după ce trimit poze doritorului pe whatsapp cu ce am pus.

Editat de Toni Marginean
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări