Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cont sters

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Vizitator viobio
Acum 8 minute, validae a spus:

Ideea e să fie un forum unde să fie membru şi viobio, altfel nu are cu cine se contra....că de mine a scăpat oricum, eu nu mai activez pe alte forumuri de mult.

Domnilor, cu mine nu are unde să se întâlnească, pentru că eu am cont doar aici și pe alt forum unde nu am mai întrat de luni bune, acolo nu are el cont, a avut dar a fost "ejaculat"  destul de repede. Pe fb nu avem cum să interacționam pentru că este blocat de mine, la fel de blocat este și milițianul care zilnic vorbește singur pe contul lui. 

După cum ați observat, eu în ultimele zile l-am ignorat, trăim într-o țară liberă și postam pe un forum democrat, omul s-a exprimat liber. 

 

 

Am o rugăminte, dacă se poate.... dacă nu.... asta este. 

Aș vrea să îmi schimbați id-ul în vechiul viobio, mai am mult până la 2000 de postări până când îl pot schimba eu. 

Oricum.... observ că destui ați rămas în minte cu vechiul id. Id pierdut în urma unei glume tâmpite făcută de mine, îmi asum gluma tâmpită și îmi cer încă odată scuze pentru ea. 

Link spre comentariu

io am zis nu, coplesind fiind de pierderea suferita. voua nu ir sa va lipseasca mesajele private ale lui leco cu prietenii sai imaginari?

el nu jignea niciodata direct, era un lady, dar mereu aparea postarea unui prieten de-al lui. moderatorii sunt o exceptie.

ultima data (acum cativa ani cand m-am uitat) era moderator cu victor pe un alt forum.

eu ii urez de pe acum un calduros welcome back, cred ca peste 1-2 luni.

Link spre comentariu
Acum 2 ore, adrian_pic a spus:

NU! Postarile raman insa la user name apare Vizitator. 

Nu este corect asa, pentru ca la unele postari sunt prezentate idei originale. Suntem in China comunista, pe timpul lui Mao ? Sa se spuna clar cine a postat, chiar daca pe viitor nu mai posteaza.

 

Bine ca nu ne-a parasit fizic, ca ma speriasem cand am citit prima data.

Link spre comentariu
  • Administratori

Vax

 

Daca se doreste ca numele sa se pastreze atunci sa nu isi stearga contul, nu e nimic comunist si scrie clar daca ai citit ""la stergerea contului mesajele sunt aninimizate" si este corect asa pentru ca unii poate doresc sa isi stearga contul tocmai pentru ca aliasul sa sa nu mai fie public.... 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, adrian_pic a spus:

NU! Postarile raman insa la user name apare Vizitator. 

Imi amintesc ca acum cateva luni, la stergerea unui alt cont, intr-un topic referitor la amplificatorul Sara au disparut toate postarile facute de userul care avea contul respectiv. Probabil ca de fiecare data conteaza si ce deranj provoaca respectivul user.

Link spre comentariu

În unele cazuri, s-a recurs la marcarea ca Spammer a utilizatorului, astfel i-au dispărut toate postările, din toate topicurile.Nu a fost cea mai fericită soluţie, fiindcă unele topicuri mai vechi au fost afectate, dar dementul şi-a pus la semnătură insulte la adresa moderatorilor.Şi da, în ultimul caz a fost vorba de fostul knauf, brico, dan85 sau ce username o mai avea acum, că sigur are un nou cont.....şi probabil urmăreşte cu interes forumul.Cu interesul lui...

Link spre comentariu

Pai e si acum present cu alt user. Adevarul, care ti-a scapat, e ca a fost banat numai dupa ce a insultat moderatorii, mai exact cand te-a intergrat in uniunea europeana, cata vreme a porcait alti useri v-a durut la basca.

Link spre comentariu
Acum 17 ore, Vasile a spus:

 

Nu se poate, nu exista astfel de arhive 

 

Oamenii vin si pleaca

vorba unui contemporan 

 

@Vasile Da, multumesc, sint dezamagit! ... s-ar putea sa nu-mi revin niciodata :-) 

 

Acum 13 ore, validae a spus:

Cred că a scris şi a editat parţial, a uitat să şteargă acel ,,nu,,.

Referitor la DjLeco....uitaţi o mostră de caracter ,,a la Leco,,, aşa cum îi place lui DVB...că cine se aseamănă se cam adună.

După ce m-a insultat prin raportul trimis, acuzându-mă că ,,am primit mită,, să-i şterg lui postările la adresa lui Viobio, Leco trimite asta:

eBmr2V8.png

 

@validae , acuma serios te rog, n-ai incercat si alte activitati lucrative? Adica as vrea sa stiu cam ce vrei sa te faci cind o sa fii mare?!...

Cam de la ce altitudine cognitiva si psiho-sociala iti permiti sa califici ca cine se aseamana se aduna, in acest context?!

Acum un an mi-ai reprosat ca ma leg de TrioVio (ca deh! ca in personalitate multipla) ... apoi eu acum n-as fi putut sa spun ca cine se aseamana se aduna?! ... incercarile tale timide de delimitare ma amuza, totusi... macar asta si merita tot bilciul :-)

 

PS. Eu am aflat numarul lui DjLeco ieri, cind am schimbat citeva vorbe tocmai pentru ca deja trecusem prin exasperarea de a cere sa-mi fie ras un cont, in fata obtuzitatii vadite...

Nu stiu daca este o chestie comunista sau doar romaneasca dar le sugerez celor care spun si gindesc; "duca-se, ce-mi pasa mie?!",  sa se gindeasca ca intr-o buna zi li s-ar putea intimpla si lor  

 

Link spre comentariu

@cocochannelPoţi să-mi dai un exemplu în care te-a jignit şi nu s-au luat măsuri ? Că un printscreen e uşor de făcut, nu pari genul care nu-şi plăteşte facturile online din cauză că ,,nu ştiu să umblu cu astea,,...

@dvb..te rog să te abţii de a mă provoca în vreun fel, cu atât mai mult în mod public.Eşti o persoană cu care nu aş dori să am de-a face nici virtual, nici pe stradă.Ştii vorba aia ,,in vino veritas,,.Ţi-ai arătat caracterul în astfel de condiţii, nu trebuie să mai demonstrezi nimic, cel puţin nu mie.....

 

Editat de validae
Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări