Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

tv elekta

zozi67

Recommended Posts

• Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Care din ele este?CTR-2036EMK-MK II cu sasiu C-50 (sursa STR50103A/BV AN5515/jungla TA8559AN/mPC M34300M4-230SP) sauCTR-2036EMK-MK III (sursa JS-8017/BV TDA3653B/mPC PCA84C440P-401/TDA 4504B)

@tv1este laudabil faptul ca esti amabil cu tota lumea,DAR regulile care-s puse acolo sa stii ca au un rost.si chiar au

Domnilor moderatori !De ce atata incrancenare cu regulile , cand cineva in afara dumneavoastra, intinde o mana de ajutor ?!Gresesc daca eu am crezut ca spiritul acestui forum este de sprijin reciproc?

ce mult gresesti..si sincer imi pare rau daca s-a inteles asa cevaeu vorbeam de niste reguli pe care e foarte simplu sa le respecti pentru a fi ajutat,dar @tv1 incearca sa ghiceasca ce vrea respectivul,deci depune un efort in plus ,efort pe care in mod normal ar trebui sa-l faca cel care ceresi da,"spiritul" acestui forum este exact ce-ai intuit,numai ca un minim efort din partea celui care solicita un ajutor este o chestie de bun simtparerea meaMircea

ideea este urmatoarea : din depanare se castiga banisi unii vor doar sa li se dea fara sa depuna eforttrebuie sa invete toti sa incerce singuri ceva si apoi sa intrebe daca intampina probleme , si evident sa stie exact ce sa intrebetv1 da dovada de prea mult zel si e problema lui daca altceva nu are ce face poate asa o sa isi formeze un grup de depanatori care drept multumure il vor intreba in continuare cum sa isi rezolve defectele si cand tv1 nu va mai raspunde , vor sta sa se uite la monitor asteptand sa le dea cineva raspunsul eu m-am tot straduit in timp sa invat pe cei de aici si nu numai de aici , sa caute singur informatiile si sa intrebe doar cand nu au alta solutie tv1 le ofera o alternativa gresita dandu-le totul mura in gura dar asta e problema lui si a lor pe mine personal , nu ma deranjeaza

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines