Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine este vinovatul?

Recommended Posts

Acum 11 ore, merck a spus:

Sa punem si dovezi ca altfel zice lumea ca suntem ofticati 

😁

Eu n-aș crede situațiile contabile făcute publice. Sunt știute firme mari care declara profit zero în acte, deși aparentele dar mai ales faptele, nu confirmă. Vinovat de situația în asigurări e ASF ul, pt că după ce încasează sume astronomice, nici nu-și fac treaba. Iar asiguratorii profită de asta. În mod normal, într-o lume decenta, ar trebui trimiși în faliment cei care se plâng ca nu mai fac față, și lăsați cei care sunt serioși. Nu maresti taxele, ca să trăiască bine băieții deștepți. 

Unde dracu circulă atâta lume??Am plecat la ora 6⁰⁴ din Bucale şi am ajuns la ora 12⁰⁰ la Severin,aproape 6 ore!Traseu de cca 350 km,din care autostradă + express cca 180 km!!

Lângă Craiova,pe un traseu de nici 15 km am făcut peste o juma de oră!

Eu trebuie să aștept uneori minim 5 minute să pot intra pe DN6 de atâtea mașini....odată am numărat vreo 30 de TIR-uri.Era să pierd trenul că nu puteam să trec strada de trafic....sper să facă ăștia un drum ocolitor pentru cei care nu auu treabă prin zonă.

merck.Mi-aduseşi aminte că în Bucale,pe ploaie,unul din ăştia mi-a trântit o pleaşcă de apă pe parbriz de n-am mai văzut nimic secunde bune!Noroc că n-am frânat şi aveam distanță mare față de cel din față!!

Femeie la volan. A iesit de pe laterala. Nu am idee Bmw cum a ajuns in stalp. l-o fi lovit si impins spre stalp, cine stie.

Pana la urma noroc ca l-a atins, daca bmw facea manevra de evitare si nu atingea proasta cu golfu, aia pleca in treaba ei si politia ridica din umeri!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines