Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Ultimul post pentru ultimul prost

Evaluează acest subiect


Vizitator

Postări Recomandate

Salut,

 

Ascesta sper sa fie ultimul meu post aici. Voi incerca dezactivarea contului.

 

Il salut si pe admiratorul meu secret care imi citeste toate postarile si care nu e de acord ca sunt oltean, ca am fata pe care el nu si-o permite, ca sudez tevi cu fludor si mai si merg, ca am varistoare in tablou, ca merg in vacanta, ca lucrez undeva si sunt bine platit, ca mi se rupe de parerile lui, ca vand piesevde cuptor cu microunde, pana mea, fac ce vreau, ca la Caracal s-a varsat carul cu prosti din care el a fugit repede.

 

E invidios ca sunt mai frumos si mai destept si mai descurcaret decat tot neamul lui primat. 

 

Constant imi trimite mesaje si il apreciez ca incearca sa ma citeasca. Ar putea sa scrie si corect dar nu il duce spatiul dintre urechi.

 

Rog adminii, moderatorii sa faca rabat de la regulament doar pentru acest post si sa il lase aici. Lumea trebuie sa stie ca avem un diliu in grup.

 

Pentru ceilalti, tot respectul!

 

Sper ca macar unul sa fi fost ajutat macar odata in viata de un raspuns de la mine. Pe mine m-ati ajutat multi. 

 

Respect deosebit pentru Rata, Validae, Marian, Miticamy, Marius84, Catalin85 si sper sa nu fi uitat pe cineva.

 

Cu Validae si Vasile am incercat sa gasim o solutie dar nu s-a putut. 

 

Nu cred in Dumnezei dar Universul le echilibreaza pe toate. Sper sa ai parte numai de binele pe care l-ai facut! 

 

Edit moderator: Userul care şi-a dezactivat contul este fostul,,Fanelforum,, cu ultimul nume ,,Director,,

Editat de validae
Link spre comentariu

Pfff, nu stiu ce s-a intamplat dar era unul dintre utilizatorii care-mi placeau, haios si cu bun simt, chiar mi-e ciuda ca si-a dezactivat contul.

 

PS: Poate ca totusi optiunea asta de dezactivare a contului din partea proprietarului nu a fost foarte inspirata.

Istoria forumului ne-a aratat de atatea ori discutii destul de aprinse, nervi intinsi la maxim, si la suparare omul poate lua decizii pripite cum ar fi dezactivarea contului fara ca mai apoi sa se mai poata face ceva...

 

Pacat, mare pacat

Editat de Marian
Link spre comentariu

Mesajul trebuia semnat deoarece după dezactivarea contului nu știm cine este Vizitator.

Daca totuși este vorba despre fostul utilizator @Director cred că o să revină cu un cont si nickname nou. De ce spun asta? Știe dumnealui mai bine, știe și Validae.

 

Numai bine!

Editat de Stefan
Link spre comentariu
  • Administratori
Acum 4 ore, Vizitator a spus:

Cu Validae si Vasile am incercat sa gasim o solutie dar nu s-a putut. 

 

Adica ?

Se pare ca ii lipsea putina atentie din partea lui Vasile... !? Foarte ciudati unii, niciodata cat a fost user nu mi-a cerut asistenta dar da vina pe unii sau altii fara nici un temei.

 

Nu stiu ce la suparat sau cine dar ar fi fost bine sa-mi aduca la cunostinta inainte de a trece la fapte drastice cum a si facut cu stergerea contului.

 

Din pacate operatia este IREVERSIBILA. 

 

PS

Vad ca optiunea de stergere a contului este utila :95

Sper sa o folositi toti la cea mai mica suparare sau chiar fara motiv, as face si un concurs gen sa vedem cine da mai rapid pe ea dar din pacate pot sa dau premiul doar daca esti user.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări