Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Nu merge faza lunga Logan 2005.


Vizitator

Postări Recomandate

La 23.06.2019 la 22:21, GEO 53 BN a spus:

Chiar asa de scumpe sa fie, sau ai confundat  milioanele cu miile? Poate ai vrut sa zici 3000-4000 de lei. Asa ar mai merge!

''Asa ar mai merge...'' ??:nas: Probabil ca de banii astia cumperi o masina...noua..(second-hand,third-end...ori..N-hand..!!):57 Ceea ce conteaza este ca esti ''in rand cu lumea'',adica...daca vecinul are masina,eu sunt mai prejos..??:dsgfds:freaza:

Link spre comentariu
Acum 34 minute, morocanosul a spus:

''Asa ar mai merge...'' ??:nas: Probabil ca de banii astia cumperi o masina...noua..(second-hand,third-end...ori..N-hand..!!):57 Ceea ce conteaza este ca esti ''in rand cu lumea'',adica...daca vecinul are masina,eu sunt mai prejos..??:dsgfds:freaza:

Bată-te norocu' sa te bată!

Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...
La 21.06.2019 la 20:01, GEO 53 BN a spus:

Pe mine ma bate gindul sa montez la Loganul meu, pe o placa de cablaj, relee care sa suporte curenti destul de mari, pentru toate lampile. Deocamdata blocu',nu-mi face probleme!

Recomand . Cu relee sh , bune . Fara cablaj imprimat , doar conductori de cupru si izolatii adecvate , nu vorbesc de papuci auto adecvati ... nu santem la sect ancep ...

Editat de kzr66
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări