Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cine a mai comandat la Mouser ? Păreri...sau chiar comenzi în grup (group buy)

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

30 minutes ago, q_acdc said:

Am inteles, nu se poate. (nu sunt suparat, ranchiuna, etc) 

De ce ai dedus ca nu se poate? 

Pana acum n-am primit nici un link/nr. exact de bucati de la nimeni... :) 

L.E. Am primit un mesaj au ramas 2

Editat de informer
Link spre comentariu

@q_acdc, din ce vad la link-ul tau, cantitatea disponibila pe stoc e 0 si e la DigiKey nu la Mouser.

Exista variante un pic mai scumpe dar disponibile.

Pe de alta parte valoarea la 10 bucati depaseste 210RON (sau se apropie f.mult, cu 11 clar depasesti) ceea ce inseamna ca ai transport gratuit... de ce vrei sa platesti FanCourier-ul si rambursul in plus, de la mine la tine? Doar intreb... :) 

Editat de informer
Link spre comentariu

Scuze că mă bag dar nu ai timp sa ce? 

Coletul de în @informer cum îl ridici daca nu ai timp? 

 

@informer nu trebuie să asculți de mine dar sfatul meu e sa comanzi doar piese pentru cine vrea ceva sub 210 lei și se găsesc strict la magazinul unde dai tu comanda (Mouser), altfel ramai cu piese inutile și cu banii dați pe ele plus transportul in Ro. Plus plata in avans!

Editat de Stefan.
Link spre comentariu

@q_acdc, pot sa-ti comand 10 bucati de la acest link: https://ro.mouser.com/ProductDetail/Texas-Instruments/LM5005MHX-NOPB?qs=sGAEpiMZZMtitjHzVIkrqaeIqJaO9bXJDXYaMvfuI3A%3D

Fiind o valoare mai mare (15,2 + TVA la >=10buc.)  si fiind o piesa/cantitate cu care la o adica n-am ce face, am sa te rog sa virezi banii in avans, NO OFFENCE! 

Daca ai PayPal sau Revolut (... sau Raiffeisen sau Unicredit... :) ) pot sa-ti dau datele pe MP si intra "malaiu`" instant.

 

Editat de informer
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Stefan. a spus:

Scuze că mă bag dar nu ai timp sa ce? 

Coletul de în @informer cum îl ridici daca nu ai timp? 

 

@informer nu trebuie să asculți de mine dar sfatul meu e sa comanzi doar piese pentru cine vrea ceva sub 210 lei și se găsesc strict la magazinul unde dai tu comanda (Mouser), altfel ramai cu piese inutile și cu banii dați pe ele plus transportul in Ro. Plus plata in avans!

Sa intamplat ceva? Te supar cu ceva anume? 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, informer a spus:

@maxente, @mac01 , spuneti-mi ce piese doriti (daca mai aveti nevoie) de la mouser.com.

Acum am ajuns acasa si am vazut mesajul tau.

Iti trimit in privat link catre cei doi condensatori...la T.M.E nu-i au....daca-i aveau nu te mai deranjam.

Merci mult...si scuze pentru deranj!

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări