Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Baterie Lg v20


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Poți folosi orice baterie cu dimensiuni și capacitate identice, doar trebuie să muți modului de protecție de la bateria uzată la cea nouă.Asta în cazul că nu mai găsești originală, dat fiind că e un model din 2016...

Link spre comentariu

Mulțumesc pentru răspunsuri, cam greu de găsit baterie sa se potrivească în locul originalei pentru ca asta are legătură prin contact direct iar majoritatea au legături prin mufa ar trebui sa trag fire dintr-una sa le leg cumva la telefon și exista risc de scurt părerea mea e ca ma complic inutil desigur ar soluția extrema cred ca iau una de pe okazii și vad cum e probabil le cumpara de pe ebay respectivul la 40 bucata și își scoate și el ceva, acum merg la risc am luat teapa de la magazin cu un ecran de xiaomi care avea dezlipit touchscreenul și nu pot sa il returnez ca nu e instalat într-un service și chiar asa pot da vina pe mine, în fine nu o fi chiar asa proaste cât asta uzata! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări