Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Infatisarea reala a utilizatorilor acestui forum

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Poza fără date clare de identitate nu prea are mare valoare.Zic și eu....

Altceva e când îți pui și adresa completă sub ea...iar postarea publică a datelor personale se face sub propria răspundere.Forumul nu e responsabil de acest aspect, fiindcă nu cere datele tale nicăieri.Ce să mai zicem de feisbuc, ăia nu cred că sunt trași la răspundere de nimeni, deși sunt acolo milioane de  poze personale cu locuințele, acareturile și cu multe alte detalii care nu de puține ori le-au fost de mare folos hoților....lucru pe care l-am semnalat nu o dată.Dacă te lauzi pe feisbuc (cu poze și filmări ,,live,,) că ești plecat în vacanță prin Grecia, după ce te-ai lăudat cu ultimul Smart TV de 2 metri, s-ar putea să ai surprize......

Editat de validae
Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...
On 5/9/2019 at 8:10 PM, validae said:

Poza fără date clare de identitate nu prea are mare valoare.Zic și eu....

Altceva e când îți pui și adresa completă sub ea...iar postarea publică a datelor personale se face sub propria răspundere.Forumul nu e responsabil de acest aspect, fiindcă nu cere datele tale nicăieri.Ce să mai zicem de feisbuc, ăia nu cred că sunt trași la răspundere de nimeni, deși sunt acolo milioane de  poze personale cu locuințele, acareturile și cu multe alte detalii care nu de puține ori le-au fost de mare folos hoților....lucru pe care l-am semnalat nu o dată.Dacă te lauzi pe feisbuc (cu poze și filmări ,,live,,) că ești plecat în vacanță prin Grecia, după ce te-ai lăudat cu ultimul Smart TV de 2 metri, s-ar putea să ai surprize......

De aia merg eu pe burta (daca tot am burta macar sa o folosesc la ceva:rade:). 

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări