Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

deschidere fisier


Postări Recomandate

3 hours ago, fane said:

am o problema cu deschidera unor fisiere ce contin scheme ,terminatia fisierului la unele e lay6 iar celelalte au terminatia spl7 ce program ar trebui sa am pentru a le putea vedea pe google nu am inteles mare lucru

 

Atentie maxima!!!
Orice amator de Sprint trebuie sa aiba in calculator instalate Sprint Layout 5, 6 si spl7, ele sunt dela ABACON sau dela prieteni si le va folosi in functie de necesitati!.
In cazul fisierelor rusesti cu denumiri scrise cu caractere chirilice, se va schimba prin traducere cu goagle in caractere romanesti, dar, fara diacritice.
Si, gata!

Link spre comentariu
Acum 3 ore, fane a spus:

atunci rog un coleg sa ma ajute cu asa ceva daca nu ii ocupa mult timp 

incerc sa atasez fisierele nu ma pricep la proiectare si nici nu am programele respective

схема станции.spl7 20 kB · 5 downloads схема станции.spl7 20 kB · 1 download фэн.spl7 25 kB · 2 downloads

 

 

Nu-i decat 39,99€, respectiv 49,90€ licențele pentru programele respective. 90€ în total ca să poți converti în PDF.

Link spre comentariu
14 minutes ago, modoran said:

 

 

Nu-i decat 39,99€, respectiv 49,90€ licențele pentru programele respective. 90€ în total ca să poți converti în PDF.

 

Nu stiam ca Sprint Layout 5 sau 6 exporta in PDF, credeam ca doar in Bitmap, JPG, GIF si EMF.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări