Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

TV Online_alternativa la SopCast


spark

Postări Recomandate

De doua saptamini au cazut serverele sopcast. si nu se stie din ce cauza (nici macar developerii care sunt in sistem).Gura lumii zice sa incercam AceStream , dar acesta era deja mort cind s-a nascut.  Cele doua programe TV Online ( P2PTV  si  MyWeb TV) sunt la mila sopcast-ului . Jumatate de milion de romani imprastiati prin lume urmaresc stirile de acasa prin internet. Daca stie cineva dintre userii mai evoluati alternative la  tv-online canale romanesti .......... .Cu respect va rog sa nu pomeniti despre Coool TV 

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Am incercat cam tot  . mi-am infectat browserele cu tot felul de addonuri , scripturi etc.Acum sunt live pe Realitatea-TV , cu toate ca m-am cam saturat sa ascult numai prostii de dimneata pina seara .Am intrebat in avion pe cineva care lucreaza in televiziune , daca chiar este cineva de acolo care chiar crede , si mi-a spus ca pe unii nu i-au calcat nici odata fiscul , nu au platit un ""leutz"" statului roman de 30 de ani .Deci totul se reduce la bani  si putere.

Link spre comentariu

Ce treabă au fiscul, avioanele, banii, "sa moara dușmanii ... cu întrebarea pusă la deschiderea acestui subiect? Când urmărești un post TV îți asumi că 'te uiți în gură" unui privat ce are ca scop ce au și celelalte firme private indiferent că sunt brutarii sau fabrici auto.

Crede-mă că se pot urmări câteva posturi românești fara Sopcast sau fara să îți virusezi calculatorul.

Editat de Stefan.
Link spre comentariu
  • 3 luni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări