Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Teatru radiofonic


Postări Recomandate

Multumim @ovidanie. Am crescut cu aceste piese de teatru. Stateam si ascultam cu bunica, lunea, la un aparat de radio cu alimentare de la un acumulator cu carcasa din sticla,  la lumina unei lampi cu petrol.

Mi-ai trezit multe amintiri.

 

Multumesc inca odata!

 

Editat de PINTI
Link spre comentariu

Multumesc, Ovidanie.

 

Am incercat si eu sa descarc, dar imi cere sa ma loghez in cont Microsoft. Se poate si fara logare? Eu nu am reusit. De fiecare data cand clic pe download imi cere sa fac login.

Folosesc Windows 7. Ce Windows folosesc cei care au reusit sa descarce? Nu cumva W10, care trimite automat info de login fara stirea utilizatorului?

 

Cirip

Link spre comentariu

La mine merge pe W7 fara sa ma loghez, initial ma logasem dar m-am delogat sa vedem de ce nu-i merge lui Giorgi TV.

Am testat si pe Android fara sa ma loghez pe OneDrive si merge sa descarc.

Problema e ca la mine merge foarte greu download-ul (500-600 KB/s), am ajuns la 3.85 GB si dupa le incarc pentru cateva zile la mine pe storage.

 

La voi cu ce viteza a descarcat? Si cati gigi sunt in total? 

 

@cirip daca nu iti merge, si nu vrei sa iti faci cont la MicroSpion, o sa postez aici link-ul de la FTP-ul meu dar abia dupa ce reusesc sa le descarc.

Editat de Stefan.
Link spre comentariu

Aveti dreptate, merge sa descarci fara cont doar folderele mici. La folderele "radacina" nu merge fara cont.

@x_dadu incerca sa descarci doar un subfolder din folderul T1. Merge? 

 

l.e: WTF! Totul are 19.7GB si eu an dat sa descarc toate cele 5 foldere din browser, nu am instalata aplicatia standalone.

Am incercat si pe un alt PC cu fir si viteza de download e execrabila!

Editat de Stefan.
Link spre comentariu

@cirip nici la mine nu merge sa descarc folderele de dimensiuni mari fara sa ma loghez. Am spus mai sus dupa ce am vazut ca nici @x_dadu nu poate descarca.

M-am logat si am dat download la toate cele 5 foldere mari. Dupa m-am delogat dar faceam teste doar cu foldere mici (subfoldere din T1 ...T5)

 

La mine abia a descarcat 4.6GB din 19.7GB, am gresit ca am pus toate folderele la descarcat intr-o singura sesiune.

OneDrive-ul le face arhiva ZIPdin fisierele incarcate de @Ovidanie, probabil el are aplicatia instalata pe PC si acolo merge sa incarci filele nearhivate ca in orice explorer.

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări