Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

cumpar trafo

tudor_x19

Recommended Posts

• Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acum 15 minute, tudor_x19 a spus:
Multumesc @quadrall,dar eu vreau unul identic/geaman/....nu urmaresc voltaj sau curent ,ci miezul/tolele.E dublu C-core.

Daca numai asta vrei, si sa fie ''identic/geaman'', atunci da si tu niste cote exacte (la miez). Rigla aia e pusa in poza mai mult pt celelalte modele de care tu n-ai nevoie. Cel pus de @quadrall are doua miezuri identice in componenta, doar ca nu se stiu dimensiunile, dar sigur sunt gemene, se pot face doua la jumate de sectiune actuala (sunt 8 C-uri).

PS- n-am inteles care e rostul acelei adrese din semnatura (Top)...

Edited by doru3160
Citat

...doresc sa-l cumpar nedesfacut,exact cum se vede in poza.

Ori cumperi foarte multe si le potrivesti dupa ce le ai in mana (varianta actuala), ori dai date exacte cu ce-ti trebuie, ca sa stie cel ce ofera ce ai nevoie (varianta preferata).Si apoi, daca il cumperi doar pt miez, nu ai sa-l demontezi acasa? Ce importanta are daca e desfacut sau nu?  Studiaza oferta lui quadrall, si vezi ca traful ala e format din doua miezuri dublu C, unul langa altul.Daca se potrivesc si la dimensiuni, te-ai scos.

Edited by doru3160
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines