Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Nu se mai poate trai -- Țânțarul tigru a ajuns in Romania

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Nu se mai poate... Asta nu e viata... Stau inchis in rulota de dimineata pana seara... Cred ca ma sinucid...

Azi cand m-am trezit am iesit sa ma pish. N-a durat mai mult de 1 minut ca am si fost muscat.... :84

In rulota trebuie sa inchid tot, usa, geamuri... si sa stau acolo in caldura asta de moarte... Va dati seama cat de cald se face intr-o rulota in care bate soarele ?

De cand sint pe pamantul asta eu n-am pomenit asemenea blestem... Cred ca asta e apocalipsa despre care se vorbeste in Biblie.

Se duce dracu si gradina si tot... Fructele se strica in copac ca nu mai pot sa le culeg... Nu se mai poate face absolut nici o activitate afara...

Editat de Giuseppe Bagarella
Link spre comentariu
On 8/12/2018 at 7:14 PM, Giuseppe Bagarella said:

Nu se mai poate... Asta nu e viata... Stau inchis in rulota de dimineata pana seara... Cred ca ma sinucid...

Azi cand m-am trezit am iesit sa ma pish. N-a durat mai mult de 1 minut ca am si fost muscat.... :84

In rulota trebuie sa inchid tot, usa, geamuri... si sa stau acolo in caldura asta de moarte... Va dati seama cat de cald se face intr-o rulota in care bate soarele ?

De cand sint pe pamantul asta eu n-am pomenit asemenea blestem... Cred ca asta e apocalipsa despre care se vorbeste in Biblie.

Se duce dracu si gradina si tot... Fructele se strica in copac ca nu mai pot sa le culeg... Nu se mai poate face absolut nici o activitate afara...

Da' de ce stai in rulota monser?

 

Link spre comentariu
1 hour ago, overdrive said:

Scuze!Am inteles...Fara rautate am intrebat...

 

Aaaa, stai linistit, ca ma simt excelent in rulota. :) Stau doar vara. Iarna ma duc la oras unde am apartament cu 4 camere ! E foarte misto sa alternezi asa in fiecare an gradele de confort, altfel ar fi monoton si plictisitor. Iti dai seama cand o sa ma duc acum la bloc si o sa scap de tantari... o sa mi se para raiul pe pamant... :d

Editat de Giuseppe Bagarella
Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări