Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

LOGIK L32HE23 32" LCD TV MSDV3222-ZC01-01


Postări Recomandate

ma chinuit acest tv ce avea softul corupt de nerecuperat ,am gasit un bin ok,dar nu a raspuns la coduri de logik ,dupa ceva ore de chin am gasit un cod ce mergea la unele tv-uri mai vechi ,deci pentru cine are nevoie de bin ok pentru tv-ul de mai sus sau mainboardul de mai sus,unul mai jos in link testat ,cu cod mfy 101,menu service av 2580

http://www.filedropper.com/logikl32he2332lcdtvmsdv3222-zc01-01

Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...

L32HE23 sau L32HE23A? Binul nu e ok atita timp cit nu merge telecomanda, e pentru alt model care foloseste aceiasi placa. Adica nu e pentru LOGIK? Nu cred ca e asa greu de inteles. Am intrbat ca sa stiu ce bin sa atasez. E posibil ca litera A sa fie in partea de jos a etichetei laterale unde modelul e scris marunt, sub nr serial

Editat de gaspadin
Link spre comentariu
On 5/18/2018 at 3:12 PM, gaspadin said:

Este 23simplu sau 23A?, au lcd diferit

Pentru LOGIK L32HE23A am gasit la rusi are display LK315T3HB94, pentru L32HE23 nu am gasit ce display are, poate ne spui si noua daca stii sau poate mai tine minte colegu' iulian.  Multumesc

Editat de Vizitator
Link spre comentariu

Aha, acum am priceput, uitasem de RT809H, cei drept e ca si pe mine ma salvat odata prin vga, altfel la cite dumpuri trebuia sa rescriu pe programator, munceam de ma gasea toti dracii......:qetrwe

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări