Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

recomandare CD-MP3 player


Vizitator quadra

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Vizitator quadra

hei, ms pt recomandari.am stat si m am uitat mai la toate playerele si m am hotarat http://www.be-loud.ro/produse/CD_Player ... EH-2920MP/

cred ca e cel mai bun la pretul asta si la calitatea sunetului e peste sony sau alpine,iar faza ca sta prost cu tunerul eu zic ca e din cauza la antena.

un prieten are un DEH-2800MP pus pe un BMW si nu are niciun fel de problema la tuner.

Link spre comentariu

sa-l folosesti sanatos daca il cumperi :smt006 toate sunt "bune" in gama asta de pret, dar la toate conteaza si masina pe care le pui, si difuzoarele, si instalatia electrica, si evident si antena ;) Atata timp cat e nou, si ai si garantie la el, e ok :yawinkle: In cazul playerelor cumparata sh problema sta altfel, caci sunt deja uzate, si de multe ori cu partea optica obosita ... cd/mp3-urile auto sunt aparate ce funtioneaza intr-un mediu foarte ostil ... multe zduncinaturi, temperaturi extreme de funtionare, umezeala ....

Link spre comentariu
  • 3 săptămâni mai târziu...

salut,ce cd-mp3 player puteti sa mi recomandati pana in 350lei,maxim 50w ,eu m am gandit la un panasonic CQ-C1315N ce parere aveti?ms

Salut, eu am un panasonic c1301n de 2 ani si nu mi a facut nicio problema. Plus ca se aude bine, tare (ma refer ca are cel putin 20 W pe canal RMS) si asa mai departe. Nu recomand Sony...de nici un fel, decat cele care sunt foarte scumpe...desi tot n as da banii :smt003 Numa` de bine! :smt006
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări