Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
catalin004

TV cu tub Crown, Beko11.1,diag 37cm

Recommended Posts

Salutare...dintr-o intamplare am nevoie de un tv intreg (masinaria poate lipsi, sau incompleta cum o fi ca o am  - ma refer la partea electronica), dar restul intreg a unui tv din titlu diagonala mica....sa arate estetic bine, asta e tot interesul...transport prin curier, plata pe card avans, ramburs cum vreti voi...poate mai are cineva din dezmembrari pe acolo prin magazie acest model....nu stiu exact seria de pe capac....logic si oblicatoriu poze....

sper sa pot gasi

Poate fi si alt Crown...sa fie negru , 37cm, si sa fie complet....

Edited by catalin004

Deci...in pricipiu vreau sa gasesc un tv identic cu acesta...insa singurele care il pot inlocui poate fi altul de culoare tot NEAGRA...si pe panoul frontal sa aiba 2 mufe RCA video+audio mono....tv poate fi si grundig , telefunken etc...insa nu modele vechi, tipul acesta de tv avea un sasiu mai nou...

sa inteleg ca e ,,lipsa inventar,, de va ,,place,, acest model sau asemanator

acest anunt a intarziat cca 6 luni,cam atunci am facut,,curat,, era posibil sa fi avut ceva asemanator,daca e sa-mi cada ceva de genul va dau de veste

Edited by iuliantv

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines