Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Bărbat bătut de controlor

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Vizitator Savada Doru

Ala nu e controlor e nasul si a aplicat o corectie aluia ca probabil nu avea bilet.

Hai noroc nasicu,sa-mi traiesti taticu,hai sa mai golim,nasule un litru.

Hai noroc finele,pune in paharele,si hai sa bem fine,ca zilele is grele.

Link spre comentariu

Se pare ca daca ramanea doar cu ce i-a dat nasul, era bucuros...probabil a avut conflict deschis cu fatuca aia care a tinut sa-i atinga si ea una, pe langa ce i-a dat prietenul ei. Cred ca aia ar fi de judecat in primul rand pt comportamentul lor. Daca era doar chestiunea cu biletul, nu cred ca se bagau si altii in altercatie.Normal ca nasul nu are scuza pt felul cum a reactionat, dar fara sa stim ce a fost acolo, doar din ce se vede, nu pare ca bataia serioasa a fost de la nas.

Link spre comentariu

@adrian_pic Stirea a fost data la TV zilele trecute, deci e recenta. In 2018 se intampla atrocitati fix ca acum 100...de ani, aceasta specie are violenta in ADN si nu tine cont de nivelul social, educatie ....

Ce alta specie isi distruge propriul mediu de viata asa cum o face omul? Ce alta specie isi ucide semenii asa cum o face omul?

Link spre comentariu

@adrian_pic Stirea a fost data la TV zilele trecute, deci e recenta. In 2018 se intampla atrocitati fix ca acum 100...de ani, aceasta specie are violenta in ADN si nu tine cont de nivelul social, educatie ....

Ce alta specie isi distruge propriul mediu de viata asa cum o face omul? Ce alta specie isi ucide semenii asa cum o face omul?

Like!

Din pacate asta-i viata!!!

Link spre comentariu

Eu am spus, nu sunt adeptul agresivitatii gratuite, insa am fost martor la o scena in care un zmeu din asta care a consumat mai mult decat poate duce, s-a luat de nevasta unuia si ce-i iesea pe gura e greu de reprodus. Omul a incercat sa evite sa-l loveasca, dar pana nu l-a pocnit, ala n-a tacut si nici nu s-a potolit. Momentul a fost declansat cand zmeul a incercat sa puna mana pe nevasta-sa. As vrea sa vad si eu un pacifist ce ar face in asemenea situatie...

Link spre comentariu

Degeaba nu cred ca si-a luat-o...cum a spus si un coleg mai sus,nu avem de unde sa stim ce s-a intamplat in acel tren si daca sunteti atent,si-a luat bataie imediat dupa ce a devenit agresiv...cei doi cercopiteci care s-au dat jos din tren sa-l bata raman un mister...probabil vreo doi taranoi amatori de senzatii tari pe gratis dar nasu i-a dat-o pe merit

Link spre comentariu

Eu am spus, nu sunt adeptul agresivitatii gratuite, insa am fost martor la o scena in care un zmeu din asta care a consumat mai mult decat poate duce, s-a luat de nevasta unuia si ce-i iesea pe gura e greu de reprodus. Omul a incercat sa evite sa-l loveasca, dar pana nu l-a pocnit, ala n-a tacut si nici nu s-a potolit. Momentul a fost declansat cand zmeul a incercat sa puna mana pe nevasta-sa. As vrea sa vad si eu un pacifist ce ar face in asemenea situatie...

Eu stiam ca "regula" era : daca este jos nu mai ai voie sa ii dai. Daca se ridica si vrea runda a doua .... ok.

 

P.S. Nasul mie mi se pare ca a fost rezonabil. Pe mine m-a deranjat suturile in cap primite de ala care era jos cand era inconstient. Acolo deja incep sa conturez animalul cu fata umana.

Editat de adrian_pic
Link spre comentariu

Eu discutam cum infloreste presa si a dat toata treaba in spatele controlorului, care de fapt a dat, pt ca ciumecul ala beat a mai vrut o repriza, dupa cum bine spuneai. Daca presa comenta comportamentul celor care l-au luat la suturi cand era jos, era alta poveste, ori titlul tau este ''Batut de controlor''.

Link spre comentariu

Pentru bautura si vomat in public, stiu ca sunt exagerat, dar dadeam inchisoare macar 30 zile.

Aceasta specie infecta consumatoare de alcool etilic in exces IN PUBLIC, trebuie rasa de la radacina. La tine acasa poti sa bei si din veceu.

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări