Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

2007?


bogdan_

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Vizitator Vasile

Am vorbit cu cineva si e posibil ca sa facem un concurs dar pentru un proiect destul de complex si premiu pe masura(in valoare de 2-3 mii in jucarii si bani) iar proiectul sa treaca in proprietatea Elforum urmand sa devina un produs comercializat pe http://www.hiend.ro

 

Ce proiect inca nu stim dar sunt bune si sugestii

 

Inca sunt in discutii asa ca nu pot sa promit ca va fi sa nu va fi...

Link spre comentariu

Am vorbit cu cineva si e posibil ca sa facem un concurs dar pentru un proiect destul de complex si premiu pe masura(in valoare de 2-3 mii in jucarii si bani) iar proiectul sa treaca in proprietatea Elforum urmand sa devina un produs comercializat pe http://www.hiend.ro Ce proiect inca nu stim dar sunt bune si sugestii Inca sunt in discutii asa ca nu pot sa promit ca va fi sa nu va fi...

O masina de bobinat toruri :yawinkle: , implica si tehnica si electronica si mai ales indemanare :weedman:Ca sa aiba si audiofilii de unde lua toruri ceva mai ieftine :yawinkle:
Link spre comentariu

hm... suna bine ideea de bobinat toruri.... dar mai trebuie si sarma si miezuri si alte cele... plus e mai multa mecanica acolo nu... decat electronica...ideea de proiect mare e buna.... dar si premii mici acolo de consolare... un tranz sau macar o pereche de caciula :weedman:

Link spre comentariu
  • 3 luni mai târziu...
  • 1 an mai târziu...
  • Administratori

Din pacate nu am sponsori, eu dece dispun ii directionez spre cei 50 USD pe luna pentru cel mai bun user al lunii iar doar cu un singur sponsor (tu) este destul de greu. Unii useri se plang dece nu merg linkurile spre firmele de lectronica, nu merg pentru ca vor doar reclama gratis, daca le ceri o sponsorizare de 100 lei pentru un concurs toti dau pana cand e efectiv de dat... cand e de dat se fac toti ca ploua

Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări