Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

cum va explicati


George(sb)

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

poate alea 2 suburi care erau inchise de fapt au fost puse in functiune fara sa stii tu.poate s-a jucat cineva la fire.nu exista problema fara explicatie ;)parerea mea e ca un neavizat si-a bagat degetele pe unde nu trebuia, a comis-o si apoi a setat totul cum a fost ca sa nu-si dea seama nimeni.

Link spre comentariu

am lasat un dj venit de vre-o saptamana care e speriat de bombe, ala nu face nici ce il pui sa faca

Ia trage-l deoparte si poarta o discutie de la barbat la baiat cu el. Spune-i ca nu-l parasti la shaf' daca el e de vina. Zi ca-i mai bine daca o facut el ceva decat sa schimbe toata instalatia sau abureli din astea sa scoti de la el.Daca el a gresit.... sigur nu a fost cu intentie dar sa-i spui ca nu-i bine sa-si bage nasul unde nu-i fierbe oala de acum inainte.sa nu-l parasti la shaf' te rog daca a fost el :weedman:
Link spre comentariu

poate alea 2 suburi care erau inchise de fapt au fost puse in functiune fara sa stii tu.

tind sa cred ca e ceea-ce spui tu, astazi am fost si am reusit sa repar 3 dintre difuzoare, aveau firele atate innegrite si intrerupte, cel de-al patrulea difuzor a luat foc si nu stiu daca se mai poate recupera, ce ma mirat foarte tare a fost ca in momentul in care am ajuns la club nimeni nu sa plans ca nu este bass decat rezidentul care a fost plecat cu mine, pe mine ma intrereseaza in mod deosebit nu pentru a trage pe cineva la raspundere, nu e treaba mea ci pentru a sti pe viitor ce poate produce un astfel de fenomen si cum se poate evita
Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări