Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Criza de bani...

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

@PINTI , ai dreptate insa am decis sa vand din motive mai putin placute , nu intru in amanunte, spun doar ca e vorba de sanatate...

Vinul este din nohan ,tiraz si fraga neagra , are circa 10 grade , e demisec si e natural.

@Atlas , bineinteles ca este net superior vinurilor comune aflate pe piata, atat calitativ cat si ca pret Nu sunt de acord cu remarca ta ;;made in Romania " nesemnificativ...!Mancarea si bautura produse prin gospodariile oamenilor sunt net superioare prostiilor umflate cu chimicale si cumparate prin moluri , etc!

Editat de romicap
Link spre comentariu

Produs "made in Romania"?

Nesemnificativ.

Daca este produs aici,dupa metode "verificate",este in mod sigur superior

la tot ce exista pe piata.

-Atlas-

 

Ce inseamna metode "verificate", in viziunea ta? Sa stie tabla impartirii catre SRI, DNA sau alte structuri corupte?

Link spre comentariu

Buna

Cand am zis "nesemnificativ" m-am referit la faptul ca nu conteaza prea mult unde e produs vinul daca se respecta cateva reguli.

Dupa unii daca nu e frantuzesc nu e vin de calitate.La metode verificate m-am referit la acele metode verificate indelung de-a

lungul timpului.Nu oricine poate produce un vin bun,chiar daca are material de calitate.

-Atlas-

Link spre comentariu

Cumetre Atlas, ai venit de cateva zile si ai deschis ochii , acum, pe acest forum.?

Citeste, tatutu, studiaza, baga la cap si pe urma posteaza.

 

Asta daca nu esti o clona.

Nu ai nici locatia pusa.

Cu tine nu mai discut.

Stima.

Editat de PINTI
Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări