Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Telefon cordless


Postări Recomandate

Sanatate permanenta ! Telefonul e nou , n-a fost folosit.Pe net nu am gasit ceva instructiuni de folosire , nici macar poze cu el.Daca cineva dintre domniile voastre il recunoaste , va rog sa-mi spuneti cum "inregistrez/imperechez" a doua unitate mobila cu baza.Cea care e asezata in baza functioneaza. Multam !

post-203762-0-85165500-1502611641_thumb.jpg

post-203762-0-41149700-1502611658_thumb.jpg

post-203762-0-60663700-1502611685_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Din ce vad aici, similar telefoanelor pe care la detin , ar trebui ca tasta page tinuta apasata mai mult de 5 secunde sa intre in configurare pentru al doilea telefon. Concret: tasta page apasata lung, baza ar trebui sa tiuie intermitent aproximativ 1 minut, timp in care cel de-al doilea telefon pe care doriti sa-l imperecheati cu baza va trebui din meniu sa ajungeti la Register handset si va trebui sa introduceti codul bazei: default este 0000 , Când baza va recunoaste cel de-al doilea telefon sa va opri bipaitul! Sper ca va va ajuta ! Stima!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări