Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Despre femeile din viaţa unora...

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Nu-i asa exagerat cum pare la prima vedere, daca socotesti una la cateva zile si tot ajungi la 500 in cativa ani, iar Leco vorbea de 27 ani de Dj-iala :rade:. Discotecile si bairamele private sunt un mediu extrem de favorabil pentru doritorii de "escapade " ...

 

E ca la restaurantul vanatoresc, unii servesc friptura de caprioara, altii laba de urs. Depinde ce-si permite fiecare

Editat de +_Florin_+
Link spre comentariu

Daca pica una la doua saptamani, in 27 de ani, sare de 500.

Ideea e ca prin discoteci multe se duc la agatat, (mai bine zis ca sa fie agatate).

Daca nu e nimic interesant prin zona, atunci atentia se indreapta spre DJ-ul de serviciu, mai ales ca el face atmosfera in local este un fel de Alpha Male. Si cum caprioarele prefera mereu liderul...

Eu tind sa cred ca Leco spune adevarul.

Link spre comentariu

Cu voia dvs . , as intra si eu in discutie . La 50 " palmares " ma incadrez ( sincer ) . Ma rog ... n - am fost DJ , si nici n - am cautat " cu tot dinadinsul " ... poate am avut alte circumstante ( corecte ) favorabile . In fine ... am declarat si - mi asum afirmatia !

Editat de gauss
Link spre comentariu

Sanatate permanenta ! D-le Leco , ati participat la vreun festival gen "Untold" in tara ori altundeva ? O "intrecere" cu un DJ roman sau strain ? E doar o curiozitate , fara nicio legatura cu parerile de mai sus apropos de postarea dvs.

 

Nu, sint Dj de evenimente, nu ma axez pe un gen muzical.

 

Dar am avut concurs pe bune cu inca 16 dj cind am luat atestatul de DJ profesionist.

 

 

 

Insa nu mi-e jena sa particip la orice "challenge" cu oricine.

 

Cit despre cei ce nu cred, e treaba lor, aveam 2-3 pe zi uneori, una pleca alta venea.

 

Cine nu stie sa intrebe prietenii despre Depecheoteca "POWER OF DM" din Cismigiu, apoi Mozaic si Preoteasa (CCS).

 

Mai pun Planters, Terminus, Club A, Stufff Vama Veche?

 

In fiecare dimineata plecam cu cite una, rareori singur.

Editat de Vizitator
Link spre comentariu

Ce bine ar suna daca ai taia un zero,chiar ne credeti prosti,hai sa fim seriosi.

Giorgi, io îl cred! :)

până prin 96-97 am avut amici DJ... nu vrei să ştii ce sfârâială era, vorba aia, era "pe alese", nu "dă, Doamne să pice!" :rade:

mai pica uneori şi pe la mine ceva... şi tot "uneori" aveam şi io de ales dintre 4-5 disperate după... aventură! :)

după aia au cam ieşit DJ-ii din "modă", începuse era merţanelor şi a lui "sparg cu banu' fără număr, să moară dujmanii mei!"... a mai mers faza până prin 2000 "când nu vom mai fi copii", şi s-a cam dus vremea "digeilor"... mai mişto a fost când am făcut reţeaua de cartier, şi cum eram "suport tehnic", mai toată lumea mă avea pe messenger... toată suflarea puştească "macsulină" între 9-10 până pe la 16 ani încă avea prin 2003-2004 la nick "DJsomething"... pe lângă clasicul "cutărică4you"! :rade:

 

https://www.youtube.com/watch?v=stb5MmPEpVQ

Link spre comentariu

Doar anuntam la microfon, "Avem bairam", si alegeam, din 10, 2 sau 3.

Nu se supara niciuna, urmau miine.

Eram cu colegul meu Eddy, va jur ca aveam coatele si genunchii rosi de la "rafturile din spatele pupitrului".

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări