Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Vanzatoare la magazin online

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

  • Administratori

ciocanul sta in picioare... ma rog, am sa pun pe aia de pe canapea sa dea cu piciorul in el sa-l rastoane

 

e cam prostuta aia si se incanta de orice vede... daca avea in loc de cheie altceca poate era mai incantata ca oricum in cealalta mana are tubul cu vaselina

 

aranjarea asta are multe mesaje ascunse :)

 

cred ca un magazin de haine chinezesti era de departe mult mai profitabil...

Link spre comentariu

Daca firma cu textul HI-END.RO era tip reclama neon cu lumină dinamică , era opera de artă .

Rubens ar fi avut multe de comentat cu privire la talia fetelor , după standardele epocii lui Rubens , fetele alea erau absolvente de Auschwitz la zi :) chiar dacă Auschwitz nu exista încă :) .

Editat de Victor
Link spre comentariu
Vizitator viobio

Vasile , dupa ce o sa se legifereze prostituția in Romania , si o sa-mi deschid un bordel ,o sa te rog sa te ocupi de prezentarea foto , eventual video . Cu plata vedem cum facem , iti fac un abonament ( gratis ) sau te fac membru VIP , sau bani + prestari servicii all inclusive ( pina te saturi )

Foarte interesanta procesarea grafica , serios .

Link spre comentariu

Din pacate e randata doar pe jumate ca nu am mai avut rabdare sa termine, trage de moarte saracul calc cu iray

 

an nevoie de un SSD si o placa grafica decenta...

 

 

Da-mi materialul si cu ce soft vrei sa randezi si te rezolv eu.

 

Pui pe un google drive si imi dai link de down pe PM.

 

Load.jpg

 

Untitled.jpg

 

NVMe_Atto.jpg

 

Pui pe un google drive si imi dai link de down pe PM.

Editat de Vizitator
Link spre comentariu

Vasile , dupa ce o sa se legifereze prostituția in Romania , si o sa-mi deschid un bordel ,o sa te rog sa te ocupi de prezentarea foto , eventual video .

 

Aia trebuia facuta de mult timp, dar asa e cand ne luam dupa popii lu peste. Aveam mult de castigat, inclusiv femeile erau mai bine controlate si ''curate de gargauni''. Foo thai-urile (cea mai veche meserie din lume) oricum exista si vor exista cat va fi pamantu asta, indiferent ca vor popii lu peste. Pana in 45 erau bine mersi bordelurile si biserica nu se mai agita, toata lumea era fericita. Asa e cand punem botu' la mascaricii aia care se dau jos din ''merţane'' de sute de mii de euro, cumpara clopote de juma de milion, iar copii nu au ce manca.

Editat de maxente
Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări