Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Materiale atelier serioase


GOOD-Q

Postări Recomandate

Alimentatoare originale diverse :

LITEON 12V-2,5A     -  2buc 

SAMSUNG 12V- 2,5A    2buc

ADS -1234TA  12 si 5V -2A   -o buc 

APD CT8685 -12V -3A -o buc 

SAMSUNG 12V-3A   -O buc 

TOSHIBA  15V-3A   -o buc

FLYPOWER  12 si 5v - 2A  -o buc 

CWT 12 si 5 v -2A  o buc 

ITE -9V 1A - o buc 

MOTIC 12V-2A -o buc 

LENOVO 20V - 4,5A

Si altele la alte tensiuni . 

pret pe bucata 25 lei 

Pret pe minim 3 buc 20- lei

Pret pe toata cantitatea la gramada[indiferent de tensiuni] ,toate testate - 15 lei/buc [ sint aprox 25 buc ] 

101_4334.JPG

Link spre comentariu

alimentatorele sus mentionate s-au dat.Restul -up

A mai ramas o trusa torx si 2 inbus ,3 foarfeci.Mai sint deasemenea 2 tuburi Hernon Disipator 745, vaselina grafitata si normala [Japan si USA] tresa absorbanta, flux IF930 ,un tub vaselina siliconica DOW CORNING 340 ,clesti sfic LINDSTROM Suedia,etc

Intrebari inprovat,reduceri semniificative si bonusuri.

 

 

Link spre comentariu

pachet lipire SMD ,ocazie 80 lei ,contine :

Pensteta SMD virf drept ascutit pt smd ,diversi producatori swiss,usa,etc in functie de stoc.Pensete inox special esd,antiacid,etc

Flux Interflux Belgia IF930 seringa mare [lipiri curente ,nu reballing,activator virf letcon]

Bisturiu X-ACTO made in USA 

1 rola tresa absorbanta CHEMTRONICS made in USA 

disponibile 5 pachete ,set complect .

101_4345.JPG

Link spre comentariu

Buna ziua tuturor....si nu numai...As putea incepe cu titlul      "ANUNT BOMBA"   sau   " ANUNT  SOC" dar sa trec la subiect...Am comandat niste "materiale serioase " dar in cantitati mici  folosite intr-un atelier hobby....D-l vinzator a considerat  ca este GRATIS  si culmea am mai primit  pe deasupra si BONUS...Dar asta nu e tot....Dupa ce am trecut pe la 3 SUPER MACHERCHET-uri in zadar din cele 5 exitente in comuna  in cautarea de baterie cu litiu de 3V pentru sublerul meu digital  trec pe la posta  sa ridic coletul....desfac si surpriza ...printre bonus  bateria cautata...coincidenta ?? sau cititi gindurile oamenilor ??   Probabilitatea sa ne intilnim personal la o bere  e foarte mica dar nu imposibila pina atunci nu-mi ramine decit sa va multumesc si sa va doresc multa sanatate...

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări