Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

''STELE CAZATOARE''


Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...

Acum vreo 10 ani fetita unui bun amic era programata la Cluj pt un transpant de rinichi. Cand a ajuns se pare ca rinichiul il luase arsinel, pile, combinatii etc. A aflat ulterior ca arsinel era si el pe lista de asteptare, a fost un scandal cat china. La blestemat asta in ultimul hal, chiar ma sunat azi ca daca nu era pandemie facea chef cu lautari. Problema fetei lui sa rezolvat peste cateva luni, e f ok fata, nici o problema. Asa ca pt mine ‘marele arsinel’ nu a fost chiar asa mare.

Link spre comentariu

A preluat fără verificare un ,,fake news,, de pe net.Vorba scriitorului Mark Twain : ,,Zvonurile privind moartea mea sunt exagerate...,,

Când mai vedeţi o ştire din asta ,,bombă,, căutaţi şi pe alte site-uri de încredere.Nu de alta, dar unii mănâncă căcat doar pentru a strânge vizualizări pe site-urile lor.Aşa făcea OTV-ul ,,Urmează o dezvăluire cutremurătoare, bla, bla, bla...,, după care stăteai cu ochii cât cepele.Apoi urma o băşină răsuflată....dar ,,reţeta,, asta a fost perpetuată şi de alţii.Se pare că uneori mai prinde...

Link spre comentariu
6 minutes ago, radu26 said:

Mi-a zis unul la telefon de Arșinel.

Arșinel asta cine mai este ? Ceva util de lăsat umanitătii are ?

Ce caută la "Stele căzătoare" ?
Arhimede mai trăieste ?

 

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Inca o mare pierdere in lumea teatrului si filmului la numai 71 de ani.

Luminita Gheorghiu. 

Vezi Morometii...Moartea Dl. Lazarescu...etc, etc...

 

Dumnezeu sa o odihneasca in pace.

Editat de PINTI
Link spre comentariu
  • 2 luni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări