Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Vacanţe gratis !


Postări Recomandate

Se aştepta idei de vacanţe gratis.Sau cât mai ieftine.........O primă chestie ar fi ceva conferinţe.Dar aştept şi în la noi să îmi ziceţi. Hotel stafilopod (stabilopod) şi alte chestii de gen.Ţii un urs în braţe şi dormi în vizuina lui. El fiind gras te va încălzi. Evident că asta a fost pentru amuzament.

 

Ar mai fi intershipuri de la firme sau scoli de vara.

 

 

Editat de Mondan
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Vezi ca se organizau diverse grupuri care mergeau la diverse ferme bio si prestau ecologic la fata locului. Primesti papa,nani si te conversezi in straineza.

Dar nu e gratis,muncesti.

Te luam la mine la tara sa ajuti la smuls balarii,cosit,etc. Seara prestezi C++. Da' n-am unde te culca....

Cu mine in pat,n-ai sanse.

Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...

Era un banc cu cazare lux, mancare si distractie gratis la mare, se termina cu ...  "nu eu, nevasta-mea!"  

Interesant. :rade: In fiecare concediu petrecut in Vama ,seara plec cu nevasta si ma intorc dimineata cu capul in nisip.(nu mai nimeresc cortul) :rade: Prefer cortul deoarece sunt satul de moteluri,pensiuni ,hoteluri.(tot anul sunt pe drumuri)

Editat de q_acdc
Link spre comentariu

Da fie cu cortul.

Dar acolo te zapaceste soarele si noaptea muzica.

 

Dar lacuri de campare gratis stiti ?

 

 

Mai e varianta sa mergi la o manastire care ofera cazare gratuita, dar acolo trebuie abstinenta de la a face ^%^*.

Editat de Mondan
Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări