Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Doar bancuri ...

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Un tip foarte timid intră într-un bar şi vede o tânără frumoasă stând la bar. După o oră, în care şi-a adunat tot curajul necesar, se duce în cele din urmă spre ea şi îi spune:

 - Tederanjez dacă stăm puţin de vorbă?

 Tânăra răspunde, strigând în gura mare:
– Nu, nu mă culc cu tine diseară!

Toată lumea din bar îşi întoarce acum privirile către cei doi. Tipul, copleşit de ruşine, se întoarce timid la masă sa. După câteva minute, tânăra se apropie de el şi îşi cere scuze, zimbind:

– Îmi cer scuze dacă te-am făcut să te simţi prost. Ştii, eu sunt studentă la psihologie şi studiez cum reacţionează oamenii în situaţii jenante.
La care tipul răspunde în gura mare:

- Cit, 200 de euro?

 

Link spre comentariu

Un scartait de anvelope, urmat de o bufnitura puternica se auzi de afara  M-am dus sa ma uit pe fereastra sa vad ce s-a intamplat.
   - Ihmmm?…Iubire, ziceai ca maica-ta trebuie sa vina cumva astazi pe la noi? i-am spus sotiei mele.
   - Da. De fapt ar trebui sa soseasca din clipa in clipa.
   - Nu cred ca va mai reusi…ii zic, abia abtinandu-ma sa nu rad. Cred ca tocmai a fost imprastiata pe tot drumul de catre un BMV M5.
   - Oh, Doamne! striga ea. Nu se poate! 
   - A… nu, ai dreptate, ii spun, dupa ce ma mai uit odata pe geam la masacru.
   - E un VW Touareg…

 

Link spre comentariu

Ion şi Maria în şură. Ion către Maria:
– Mărie, dă jos fusta…
– Vai, Ioane, e ruşine…
– Dă-o jos că eu sunt bărbat şi ştiu de toate…
Maria dă jos fusta…
– Mărie, dă-ţi jos ciorapii!
– Vai, Ioane, nu pot, e ruşine…
– Dă-o jos cum îţi spun că eu sunt bărbat şi ştiu de toate…
Maria dă jos ciorapii.
– Mărie, dă jos chiloţii!
– Vai, Ioane, e ruşineee…
– Mărie, dă jos chiloţii că eu sunt bărbat şi eu ştiu de toate…
Maria dă jos chiloţii.
– Pe aici, după cum mi-o zis Vasile, ar trebui să fie o gaură.

Link spre comentariu

Bula la ginecolog:
Dom'doctor am venit cu sotia pentru ca suntem tineri casatoriti si eu nu stiu cum sa f... Se poate sa-mi aratati dvs?
Doctorul amabil ii arata pe tinara sotie cum se face treaba, dupa care Bula da si el un numar, doctorul felicitindu-si la sfirsit "elevul" pentru cat de repede invata.
Dupa 2 saptamani doctorul nostru se plimba cu un coleg si il vede pe Bula care se plimba cu Strula. Doctorul ii spune colegului sau ce prost e Bula, ca i-a frecat tinara sotie ca sa il invete sa f... etc.Bula il vede la rindul sau pe doctor si-i spune lui Strula:
-Auzi mai Strula ce doctor prost!Acum 2 saptamani am agatat o producatoare si nu avean unde s-o f... si-am f...t-o la doctor in cabinet!

Link spre comentariu

Un motociclist gonea pe coasta Californiei, cand cerul se intuneca subit si se auzi o voce bubuitoare:
- Deoarece ai-ncercat sa-mi fi credincios in toate cele, iti voi acorda o dorinta, caci eu sunt Dumnezeul tau!
Se opreste motociclistul si spune:
- Doamne, fa-mi un pod pana in Hawaii ca sa pot merge acolo cu motorul meu. Dumnezeu:
- Se poate face, dar nu pot justifica dorintele tale lumesti, mai bine gandeste-te putin si cere-mi ceva care sa-mi aduca si mie glorie eterna, si tie satisfactie spirituala!
Se gandeste motociclistul indelung si intr-un sfarsit spune:
- Doamne, as vrea sa inteleg femeile. Vreau sa stiu ce simt ele cu adevarat, vreau sa stiu cum sa fac o femeie cu adevarat fericita.
Dupa o tacere indelungata, Dumnezeu raspunde:
- Vrei podul cu 2 sau cu 4 benzi?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări