Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Site ilegal?Cum pot sa-l distrug?


Solim

Postări Recomandate

Buna.Nu stiu daca siteul in cauza este ilegal,dar nici nu se face asa ceva.Pai ma trezesc ca intra pe mine 20 de pers pe mess din cauza ca cineva mi-o dat ID acolo pe site la rubrica Iduri baieti.PAi sa nu-ti vina sai distrugi siteu frate??Ar trebui cumva sa fie inregistrati,sa stie cine o pus ID,nu asa pune cine vrea id si langa el sccrie si ce vrea.Ce as putea face sa ma sterg de acolo,sau sa pice siteul ala de 2 bani.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Vizitator Vasile

oare exista vreo posibilitate de a-i da in judecata?

cea mai mare tampenie care am auzit-o eu pe aci :goodman: daca ar fi asa probabil pe mine toti useri de pe acest forum m-ar da in judecata ca i-am lasat sa debiteze prostii pe aici :axe:
Link spre comentariu

Poate ca situl respectiv este legal....poate ca ar trebui sa nu iti mai dai id-ul de messenger tuturor celor cu care vorbesti pe mirc....poate ca nu ar trebui sa iti completezi id-ul pe toate siturile si forumurile de doi bani....poate ca nu ar trebui sa folosesti situri de dating online...poate ca cineva are o problema cu manelistii si ti-a facut intentionat asta...

Link spre comentariu

Mane vorba lui blind fati si tu un mail care il verifici din an in pasti numai ptr inregistrare pe siteuri si cam atat vorba lui @BLIND.Dupa 3 luni de la inregistrarea mea pe elforum dau si eu o raita pe emailul care l-am pus pe elforum moama ce s-a mai chinuit ne-a VASILE sa ma atentioneze cu mesajul COMPLETEAZA-ti locatia abia dupa 3 luni am completat locatia noroc ca nu ma sters de pe elforum i multumesc pe aceasta cale ca a fost amabil.

Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări