Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

car 400


Postări Recomandate

Mai am cateva zile si termin de renovat atelierul,dupa care ma pozez cu paun nelu in fata firmei si cu buletinele ca sa nu mai fie probleme si motive de ban cum vor unii. Am spus ca nelu lucreaza la mine si din neatentie a mai scris pe user-ul meu ,dar acum s-a rezolvat problema.Poza o sa fie facuta cu CANON S2IS :smt003

mai omuletz...mi se pare ca ma obosesc degeaba cu tine!nu ma intereseaza nici angajatul tau,nici loganul pe care banuiesc ca nu-l ai,deci absolut nimic in ce te priveste.singura chestie care ma priveste ,este sa respectri anumite reguli!!care nu sint impuse de mine daca intelegi treburile astea bine,daca nu cu siguranta ai sa suporti consecintele! "antelegi"? :smt003
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

va rog!!!!!!!!!! astea-s copilarii intelegeti nu se va mai antampla asa ceva hai sa ne ocupam de lucruri mai serioase cum ar fi sa ajutam pe cei care cunosc mai putin din aceasta frumoasa meserie care nu o cunosc prea multi si care fiecare dintre noi are cate ceva de anvatat sa venim cu lucruri noi si sa le postam pe forum pt. ca alti din breazla noastra sa nu mai munceasca mult,sa fim seriosi e o greseala hai sa ne uitam la forumurile de la rusi si sa anvatam ceva de la ei. Un mic respect pt. cei 20 de ani de munca an tv . ai mei de la venus , rubin la beko si la decodat car 400 multumesc TAVIsi de asemeni tuturor . sa ne ajute dumnezeu! SCUZE!

Link spre comentariu

va rog!!!!!!!!!! astea-s copilarii intelegeti nu se va mai antampla asa ceva hai sa ne ocupam de lucruri mai serioase cum ar fi sa ajutam pe cei care cunosc mai putin din aceasta frumoasa meserie care nu o cunosc prea multi si care fiecare dintre noi are cate ceva de anvatat sa venim cu lucruri noi si sa le postam pe forum pt. ca alti din breazla noastra sa nu mai munceasca mult,sa fim seriosi e o greseala hai sa ne uitam la forumurile de la rusi si sa anvatam ceva de la ei. Un mic respect pt. cei 20 de ani de munca an tv . ai mei de la venus , rubin la beko si la decodat car 400 multumesc TAVIsi de asemeni tuturor . sa ne ajute dumnezeu! SCUZE!

deci eu nu mai inteleg nimc :rolleyes: si nici nu mai vreau sa ma incordez.topic inchis
Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări