Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

INDICATOR TENSIUNE CU LEDURI pentru bateria auto


Vizitator FLORENTINA

Postări Recomandate

Vizitator FLORENTINA

Helou! :smt006 Am nevoie de ajutor : :prayer: cateva vorbe despre: Indicatorul de tensiune cu leduri (aparat care masoara nivelul din bateria auto): (schema bloc, principii generale de functionare, schema electrica de principiu-descrierea functionarii). :smt007 Va multumesc din suflet ![/i]

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Vizitator FLORENTINA

BUNA ZIUA TUTUROR! VREAU SA CLARIFIC NISTE LUCRURI!AM 40 DE ANI SI SUNT MAMA UNUI BAIAT CARE E LA UN COLEGIU TEHNIC, IAR PROFESORUL DE PRACTICA A DAT DE FACUT O LUCRARE, AVAND CA TEMA" INDICATORUL DE TENSIUNE CU LEDURI cu capitolele respective"-SI NU PENTRU O ANUME MASINA CI IN GENERAL.NU AM CERUT POMANA, AM CERUT INDRUMARE PENTRU CA NU CUNOASTEM ACESTE LUCRURI, AM VRUT SA-I FAC ROST DE MATERIALE (CARTI REVISTE, REFERATE) DIN CARE SA CITEASCA SI SA POATA SA-SI FACA LUCRAREA (NU AVEM NICI MASINA). AM APELAT LA ACEST FORUM PENTRU CA AM CAUTAT IN CATEVA DIN REVISTELE SOTULUI (TEHNIUM-SI NU AM GASIT), AM FOST LA LIBRARII (S-AU UITAT LA MINE CA LA UN EXTRATERESTRU-CARTI,REVISTE CU ACESTE TEME NU SE MAI PUBLICA PT.CA NU IESE BANUL), MANUAL LA CLASA NU AU, DIN CARE SA INVETE CEVA SI SA SE AJUTE PT.REFERAT. ASA CA SINGURUL LOC UNDE AM CREZUT CA VOM PRIMI SPRIJIN, SAU INDRUMARE A FOST ACEST FORUM. MULTUMESC DIN NOU PENTRU CEI CARE AU FOST INTELEGATORI SI M-AU INDRUMAT -NU VREAU SA FUR NIMIC SI II MULTUMESC SI CELUI CARE E PUS PE MISTOURI.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări