Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Manuale Auto

Guest inalbi5m

Recommended Posts

• Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest RazvanP

Bune masini, am avut si eu doua, tot din 86, una diesel si una benziner. Singurele probleme ce le-am avut au fost la bucsele de la bara stabilizatoare din fata si caloriferul de incalzire. Daca ai probleme, scrie-mi despre simptome si poate iti voi putea fi de folos. Am multa experienta si in domeniul auto.

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
Guest shyck

salutca sa nu mai deskid alt link vreau si eu link-uri cu manuale free despre masini, manuale reparatii, electrica, motoare in special tot ce tine de masiniva rog mult de tot

Guest Hanseatic

Fratii mei : in primul rand SALUTARE : forumul este tare...imi place..In al doilea rand de unde pot sa download sau sa cumpar un manual de piese de schimb pentru CIELO ... pentru ca oriunde intreb are doar un singur exemplar si nu se da si hahaha si hihihi....Am luat o teapa de la unul care mi-a vabdut niste arcuri de matiz ... ca daca nu stiu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: si ala m-a vazut lemn...ia d-aci o teapa..... :lol: :lol: