Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

MDF


Vizitator tda

Postări Recomandate

Salut,De vreo cateva luni incoace, nu mai gasesc MDF nici la Praktiker, nici la Bricostore. De unde se mai poate cumpara ? Era super la astia ca ti le taia pe loc cum vroiai.Sa ma duc sa cumpar ditamai plansa de 2x3 metri, si sa o tai eu...cam greu.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Vizitator tda

Destul de cool.Cateva intrebari:1.Cat costa transportul pana la mine acasa (e greu ca naiba MDF)..stau in Bucuresti.2.Puteti da gaura de orice diametru ?3.In ce format va dau planurile bucatilor de MDF ?4.Care este pretul final in lei pe metru ?5.Puteti sa taiati si sub anumite unghiuri placile ? (stii poveste de la Ariel de exemplu :) ?Merci

Link spre comentariu
Vizitator Vasile

1 Depinde de greutate si poate fi de la 50 mii la 100-200 mii2 da3 Gif, etc imagine sa fie4 Depinde de grosime si complexitate de la 15 euro pana la 25 euro (tva inclus)5 da dar numai pentru incintele gata montate (montate de noi) ca am avut surprize in aceasta privinta

Link spre comentariu
  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator darkm4n

vasile .. sa nu mai tai si eu in casa .. poate imi tai cateva placi ..am inebunit .. am un fierastrau de masa in dormitor .. cam mare dar .. il tin acolo .. si cand tai nu numai ca ma dor urechile dar sare praf si la vecinima intereseaza sa-mi tai la unghi ... pt niste incinte scoop .. tre sa le sti am facut 2 , se aud excelent si mai fac 2 .. se poate ?

Link spre comentariu
  • 5 luni mai târziu...
Vizitator mart

cat de scump poate fi MDF`ul .....ce vreau sa spun e cat m`ar costa 1,5m patrati cu tot cu taieturi si gauri daca e sub un mil.ma lipesc de o comanda............ 8) banii ii gasesc eu.......fur de la salar... :lol:

Link spre comentariu
Vizitator mart

MDF 16mm 2800x2070 319.000lei m² MDF 18mm 2800x2070 359.900lei m² Preturi la taieturi: Intre 5 si 9 taieturi 50.000 lei Intre 10 si 19 taieturi 100.000 lei Intre 20 si ... taieturi 250.000 lei

Cum te pot contacta daca faci tu taieturi si tot ce spui tu.... :wink: :P
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări