Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Win7 nu mai vede imprimanta


tiptronic

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

cablul este bun?intreb pt ca de curand am avut si eu problema de genul!dar inlocuind cablul usb(am mai multe)imprimanta apare!

Eu oare ce i-am spus aici :

 

Ati incercat si cu un alt cablu usb...???

 

 

Posted Image

Dar acum nu stiu daca a incercat cu un cablu bun ( verificat ) sau o fi verficat tot cu un cablu la fel de defect ca si cel care la avut in imprimanta. :56
Link spre comentariu

Am reinstalat si eu W7 si nu-mi mai vede Wi-Fi . Am downloadat versiunea free de la microsoft si se pare ca problema este clara...trebuie W8 sau W10 ...asta este ! Nici vorba de cabluri sau probleme de hard...totul este din sistemul de operare :84 cu intentie !

Editat de romicap
Link spre comentariu

Am reinstalat si eu W7 .

Nu va suparati,dar despre ce wind.....7 este vorba la dvs ?

Exemplu : ultimate,profesional etc..... ?

Aaaa,si mai e o chestie...daca l-ati luati de pe net...atunci sa nu aveti pretentie sa fie totul ok.

 

Un dvd-ul original cu wind.....7 cu lincenta cu totul in regula,asta e cu totul altceva...de cat astea luate de pe net. :reytre

O seara minunata va doresc !!!

Editat de FLORIN IORDACHE
Link spre comentariu

Este posibilitate de download de la Microsoft pentru orisice sistem de operare W7 , 8, 8.1 , 10 in orisice arhitectura , x32 , x64 ...w pro. w ulimate ,home etc....Trebuie sa cumperi doar CodKey si cam atat. Tot de la Microsoft poti sa downloadezi free (cu un computer rezonabil J3 , j5 si o conexiune la internet buna ,fibra optica , ...)cam in 15 de minute maximum orice OS, pe stik bootabil, stik pe care ti”l prepara direct din download , totul este sa dai banu”pe cheie ...

Cu Windows 7 am mai spus„o , se incearca update intentionat la w 8 sau 10 tocmai pentru ca foarte multa lume inca il mai folseste !

Eu am vrut W7 homme edition dar am renuntat si am instalat W8.1 pro in conditiile explicate mai sus . Am avut W10 , am vrut sa revin la W7 dar in final m”am oprit la W8.1 pro pe care”l consider deocamdata cel mai bun...

Editat de romicap
Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări