Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Poze de-ale userilor

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Daca tot e deschis topicul asta, pun si eu cateva poze facute de mine cu un aparat Olimpus la niste flori din curtea mea. Mentionez ca eu sunt habarnist la facut poze. Aparatul e dat pe macro la pozele astea. Alte setari nu i-am facut ca nu le am deloc cu pozatul

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Si niste poze cu cateaua mea zapacita de cap ;)))))

Posted Image Posted Image

Dupa parerea mea postimage este cel mai bun site de poze. Ce am pus eu mai sus sunt nealterate, sunt exact asa cum le-a facut aparatul foto

Editat de maxente
Link spre comentariu

Nu , mă gândeam că este un fel de miniregulament și ar trebui cunoscut de toți userii .Indiferent că aveți poze cu diverse feluri mâncare apetisantă , natură , fenomene meteo , arhitectură , la pescuit sau cu animalul Dvoastra de companie , o capră neagra și un cocos de munte în natură , astronomie , vapoare sau medalii din muzee , au o valoare deosebită doar dacă sunt imagini captate de Dvoastră .Evident , este de preferat să fie cât mai bine realizate ( din punct de vedere al compoziției ) , cu aparate foto performante ( rezoluție peste 2 Megapixeli ) .Mulțumesc !

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări