Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

L-a vazut cineva (inregistrare) in vreo piesa/film mai tanar de 40 si ceva - 50 de ani?Pe unii actori ii stim numai batrani (suna bizar categorisirea de batran), si nu cred ca atunci si-au inceput cariera in actorie.Sa-i fie tarana usoara, ca ne-a bucurat multe revelioane cu glumele lui.

Link spre comentariu

A avut o replica ce o mai tin minte, "A spus domnu' sa spun ca nu-i acasa". Acum nici el, marele domn nu mai este acasa. Dar traieste vesnic in universul teatral si cinematografic, in inimile celor ce l-au iubit si cunoscut, in inimile noastre care l-am urmarit pe scenele teatrelor, in filmele in care a avut roluri,in teatrul de  televiziune...

" Iti aduci aminte ma Liviule ce tineri eram, mai ales eu si ce am mai imbatranit, mai ales tu?", sper sa nu gresesc, cred ca este din filmul  Iarna bobocilor.

D-zeu sa-l ierte !

Editat de viopa
Link spre comentariu
  • 4 luni mai târziu...
Vizitator mesterul strungar

Dumnezeu sa-l odihneasca ca tare mai era talentat,din generatia de dinainte de 89 pe care tineri o critica.Acuma ce actori mai avem pe Papadopol si mai e unul Toma Cuzin care este antitalent.

Link spre comentariu

Poate cei tineri o avea alte pareri! Sper ca macar pareri sa aiba!

Tinerii frumosi si liberi?

Astia le stiu pe toate

Filmele vechi romanesti sunt fara "substanta" pentru ei ..........fara sex,fara violenta extrema,fara injuratuiri,fara bombe,fara monstri,fara Angelina Jolie ........etc

Editat de florinellll
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări