Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Decodari Majoritatea Gratis


Vizitator Marius Olteanu

Postări Recomandate

1 Dispozitivul trebuie să de către oprit , așa că țineți apăsată tasta Power pentru o scurtă perioadă de timp .

 

2 După aceea, apăsați și dețin împreună : Volum Sus + Butonul Acasă + Butonul de alimentare , până când vedeți logo-ul Samsung .

Dispozitivul trebuie să de către oprit , așa că țineți apăsată tasta Power pentru o scurtă perioadă de timp .

Tradu cu google translate si vezi ca se poate reseta

Tradu cu google translate si vezi ca se poate reseta

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

"Clonarea cartelelor GSM, indepartarea codurilor de retea, schimbarea seriei IMEI la un telefon GSM (si nu numai) sunt cateva exemple ce contravin legilor in domeniul comunicatiilor.
Oare mu mai e valabil regulamentul?"

Icar, ai dreptate ..dar as vrea sa fac o analogie cu antiradarele auto care erau interzise; nu poti sa-mi interzici ceva facand o lege care sa-mi incalce un drept fundamental al meu. Si ca sa sa fie totul corect, descopera, aplica (asa cum se face acum) alte metode pentru a dovedi ca sunt vinovat. Vorbesc de un principiu, la modul general.

Link spre comentariu

"Clonarea cartelelor GSM, indepartarea codurilor de retea, schimbarea seriei IMEI la un telefon GSM (si nu numai) sunt cateva exemple ce contravin legilor in domeniul comunicatiilor.

Oare mu mai e valabil regulamentul?"

Icar, ai dreptate ..dar as vrea sa fac o analogie cu antiradarele auto care erau interzise; nu poti sa-mi interzici ceva facand o lege care sa-mi incalce un drept fundamental al meu. Si ca sa sa fie totul corect, descopera, aplica (asa cum se face acum) alte metode pentru a dovedi ca sunt vinovat. Vorbesc de un principiu, la modul general.

Buna

Scuze pentru interventie,dar aparatul pe care-l am eu este liber de contract.Problema este ca cei care l-au blocat cer 10E pentru deblocare.

Mult,avand in vedere ca un asemenea aparat nu costa cu mult mai mult decat suma ceruta.

Prefer sa platesc 10 sau 15 lei la un atelier GSM decat 10E la un dealer.Asta in cazul in care nu functioneaza deblocarea free.

Si sa mai spunem ceva,nu exista lege care sa poata interzice deblocarea unui aparat iesit din contract.

Spor tuturor

Alex 

Link spre comentariu
  • 5 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări