Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Concurs - kituri statie lipit Dxxx - discutii pe aceasta tema


flomar60

Postări Recomandate

Da.........mi se pare mie , sau numai eu sunt sanctionat pe aici pentru offtopic!? Probabil că numai eu am supărat...restul celor în afara subiectului dar care susţin ”cauza partidului” sunt premiaţi cu câte un like de către Marian!

Eu credeam altceva despre forumul ăsta...cred că m-am înşelat! :95

probabil că ”vântul” s-a schimbat ...de aceea am ajuns să-mi ud nădragii D-le Luţă!Dar mă întreb eu ... oare s-a schimbat în bine!?

Mă uit că ”micile proiecte” au cam stagnat de când ”bate noul vânt”!Probabil că mă înşel eu...şi de fapt, toate merg bine !

eu zic că tot ce se întâmplă acum ...e o mare jignire şi bătaie de joc adusă celor care au contribuit la acest forum...şi nu mă refer la mine !EU sunt un nimeni...dar sunt mulţi cei care au contribuit la dezvoltarea multor proiecte...iar acum sunt pun întrebarea ...”Oare nu am greşit ? Ajutând pe alţii ? care, după ce s-au văzut cu  sacii în căruţă...vor să facă  concursuri  pe spatele meu!”

D-le Mircea Călin puţeţi să mă pedepsiţi din nou...sau puteţi să mă banaţi permanent...

Şi dacă o fi să ”mor”de pe acest forum...”mor” pentru o cauză(o cauză mai bună pentru elforum) în care eu cred !

Editat de elmar
Link spre comentariu

Ai ajuns atat de jos incat sa-mi judeci like-urile si cui le dau?... Uite, ca sa iti fie tie mai clar, dau like fix cui vreau eu! Si nu te priveste pe tine asta, corect? Ai mai auzit pe cineva pe tot forumul asta sa judece pe altcineva de like-uri?

 

Cat despre:

 

.dar ce cred eu că e incorect trebuie susţinut până in pânzele albe!Şi dacă o fi să ”mor”de pe acest forum...”mor” pentru o cauză în care eu cred !

Nu tocmai, mai degraba tu cauti cu tot dinadinsul sa-ti impuk un punct de vedere cu orice pret, sau altfel spus "pana in panzele albe". Adica la naiba cu oricine indrazneste sa gandeasca altfel decat tine, conteaza numai sistemul tau de valori, si toata lumea este obligata sa ti-l impartaseasca... "flash news": Forumul nu se invarte in jurul lui elmar, nici in jurul meu, nici in jurul nimanui altcuiva, e un mediu virtual in care ne expunem un punct de veder si atat.

Link spre comentariu

Adica la naiba cu oricine indrazneste sa gandeasca altfel decat tine, conteaza numai sistemul tau de valori, si toata lumea este obligata sa ti-l impartaseasca... "flash news": Forumul nu se invarte in jurul lui elmar, nici in jurul meu, nici in jurul nimanui altcuiva, e un mediu virtual in care ne expunem un punct de veder si atat.

@marian, sa nu imi reprosezi iar ca am ceva cu tine, nu am cu nimeni, nimic, DAR, daca vrei sa vezi cata dreptate ai tu si colegii tai moderatori, de ca nu initiezi acel vot de care am pomenit in postarea mea anterioara.

 

Poti face acest vot anonim, fara a se vedea cine si cum a votat, si in acest fel vei/veti vedea voi moderatorii, cine gandeste gresit, voi cei care ati fost de acord cu acest concurs, sau cei care nu sunt de aceeasi parere cu voi.

 

Sper sa nu ma fi inteles gresit.

Link spre comentariu

In timp ce in subiectul dedicat concursului nu s-a inscris inca nicio statie, aici avem 6 pagini de aproape numai offtopic.

Bravo colegi!

De-ati pune aceeasi determinare si in acplicarea a ceea ce ati scris, de ex un alt concurs dupa criterile mentionate de voi, mult mai bine ar sta lucrurile.

Ati fi voi in strare de a organiza un concurs, cap-coada? Daca da, la treaba! Daca nu, e loc destul la pubela pt postarile voastre!

 

Si e doar o conincidenta, ca cei mai iritati de ideea acestui concurs, sunt, in restul timpului, trolli de la bodega?

Voi l-ati urmarit pe Marian de ati ajuns aici? Sau cititi tot forumul si comentati aiurea oriunde unde vi se permite?

 

Apropo de vot, sa blocam posibilitatea unor concurusuri prin mai multa birocratie,exact ca insitutiile statului?

Nu ajunge ca ultimul a fost cam prin 06?

 

Sau e problema cu capra vecinului, ca vezi doamne, face Dxxx profit de pe urma concursului?

Uitati-va mai atent cu cat vinde statiile, cautati piesele, adunati cat ar costa si o sa intelegeti ceva.

Asa ati putea spune si de rozmarin ca e bisnitar, doar cumpara chestii si le vinde, nu? Da, dar ca le vinde cu cat le ia, neadaugand munca sa la pretul final!

Intelegeti odata ca nu toti sunt cu ochii si mainile dupa profit!  :bataie

 

Si ramane valabil ce am scris anterior: daca credeti ca se poate si mai bine, atunci la treaba!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări