Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

BOBINAJ PROFESIONAL


daniel_88

Postări Recomandate

 Dupa cum spune si titlul ofer servicii de bobinaj profesional, motoare asincron de orice putere, transformatori (cu tole si ferita),  transformatori la comanda, bobine pentru transformatoare Tesla, redresoare auto si trafuri de sudura la cerere.

 Preturi:

  • [*]Trafuri rebobinate (reparte) :30 lei <200 W, 40 lei <300w, 50lei<600w, 80lei <1 kW,; ce depaseste 1 kWt: 80 lei/kW. [*]Motoare electrice asincron monofazate si trifazate: 100 lei <1 kW; ce depaseste 1 kW: 85 lei/kW. [*]Bobine Tesla :in functie de marimea si specificatiile clientului senegociaza. [*]Trafuri ferita:  [*]Rebobinate: E19,20,...49: 25 lei [*]Construit cu materialele mele :E19,20....49: 40 lei. [*]Rebobinate: E59...71:50 lei

Construit cu materialele mele:E59...71:90 lei.

 

 

 Preturile sunt orientative, nu ezitati sa ma contactati, negociez in limita bunului simt si in functie de lucrare.

Preturile rebobinarii motoarelor nu sunt discutabile sau negociabile. Nu ezitati sa ma contactati si pentru alte feluri de bobine (inductante, solenoizi diversi)...

  Pentru cei care nu sunt din zona mea, pretul transportului va fi suportat in intregime de catre client....Multumesc pentru intelegere.

 

       Daniel         0763977480

[email protected]

Editat de daniel_88
Link spre comentariu
Vizitator Toma Andrei

Recomand sa-l contactati pentru bobine , deoarece si eu am comandat de la el si sunt multumit de rezultat . Lucra bine , isi face treaba !  :aplauze  :aplauze

Link spre comentariu

Tocmai ce am dat o comanda de traf, daca iese la acelasi nivel cu bunavointa domnului daniel atunci sunt sigur ca este imbatabil. Comunicarea cel putin pana in momentul acesta a fost excelenta, mi-a dat toate detaliile necesare, foarte foarte profi. pana in acest moment.

 

Cu respect,

Gabriel Tudoran

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări